Öppettider


Månd -Torsd 08.30 – 16.00
Fredag 08.30 – 15.00

Adress


Ausåsvägen 152
S-262 92 ÄNGELHOLM

Org.nr 556097-2167

Kontakt

Telefon 042-20 72 90
Telefax 042-20 77 38


E-post info@granquists.se


Beställningar


info@granquists.se

Kontaktpersoner

Karin

Huvudansvarig, svarar på frågor från kunder, gör inköp och räknar på offerter.

karin@granquists.se

Lars

Logistik- och leveransansvarig, har hand om odling och certifiering.

lars@granquists-plantskola.se

Karina

Registrerar order, läser in utpriser till etiketter och är ansvarig för faktureringen och hemsidan.

karina@granquists.se

Ingela

Registrerar order och har hand om odlingsdokumentation och kundreskontra.

ingela@granquists.se

Therese

Tar emot order och har hand om följesedlar, fraktsedlar och returemballage.

therese@granquists.se

Camilla

Har hand om ekonomin här på plantskolan.

camilla@granquists.se

Sofie

Har hand om kundernas detaljpriser ut på etiketter, behjälplig på kontoret.

sofie@granquists.se